Vzdelávame

Od detstva som najviac času trávila v prírode a vďaka mojej babine milujem každý strom, poznám Materinu dúšku a neotrávim sa muchotrávkou. Učenie je najzábavnejšie pri hre, na prechádzke alebo aj na ceste do škôlky. S narodením syna som preto nápad, ako deťom aj rodičom spríjemniť výchovu a urobiť z obliekania zábavu, premietla do značky TEACHSHIRTS. Vitajte medzi nami priatelia, TEACHSHIRTS„Tričká, ktoré vedia“!

Už „pán učiteľ “ Komenský hovoril, že „Ak sa má stať človek človekom, musí sa vzdelávať“, a preto sme ako prví prišli s nápadom vzdelávať deti prostredníctvom tričiek. No a aby sme deťúrencom tieto chvíle učenia uľahčili, prišli sme, opäť ako prví, s opačnou tlačou ručne nakreslených ilustrácií. Pri pohľade na svoje malé vypučené brušká už nebudú musieť škúliť, tričká naťahovať a obracať, ale budú sa na nich pozerať bez námahy zhora a dozvedia sa, čo na nich vlastne majú.

Už nepotrebujú mať pri sebe svoju obľúbenú hračku, naše ručne maľované obrázky majú vždy po ruke, pretože ich majú na sebe. :)

SLEDUJTE NÁS NA INSTAGRAME