O nás

Sme rodičia neposedného modrookého chlapčeka Matea, ktorý nám prevrátil život „hore nohami“. Mateo, s tatinkom Ti ďakujeme za nekonečnú lásku a inšpiráciu. Vďaka nej priatelia pre Vás vymýšľame „TEACHSHIRTS, tričká ktoré vedia“ :)   

...a takto to celé začalo...

"Maminka,to jeeee....: Medveď! Nie Mateo, to je vlk. A pozerám sa vtedy na môjho 2,5 ročného syna ako si naťahuje tričko a chce sa na obrázok, ktorý je na ňom vytlačený poriadne pozrieť... Doslova zápasí s tričkom, snaží sa overiť si moje slová, až ho tak vyobracia, že sa na neho pozrie ,,naopak,, ...a len ticho hľadí ...na vlka"...
A v tom mi to celéé napadlo, prečo neurobiť niečo inak. Aby deti pri pohľade na svoje malé vypučené brušká nemuseli škúliť ale pozreli sa na ne bez námahy a dozvedeli sa, čo na nich vlastne je :-)

Deti milujú objavovať všetko okolo seba a najčastejšie majú po ruke práve to, čo nosia na sebe. Už si môžu konečne zabudnúť doma svoju obľúbenú hračku :)

Zvedavé otázky škôlkarov, nekonečné odpovede rodičov „S láskou k deťom a s rešpektom k starým rodičom a prírode"  :)

KTO SME

Saša Kepazová
maminka, zakladateľka myšlienky a značky TEACHSHIRTS, Tričká, ktoré vedia

Viac ako desať rokov som pracovala v televízii ako reportérka. Vďaka tejto práci som spoznala veľa ľudí, nakrútila množstvo reportáži, z ktorých mi najväčšiu radosť robili práve tie, v ktorých som mohla ľudsky pomôcť.
Keď sa mi narodil syn Mateo, vedela som, že už sa do televízie nevrátim, že čas, ktorý by som strávila v práci by bol až príliš vzácny na to, aby som prišla o to najkrajšie dobrodružstvo – rodičovstvo.

Roland Molnár
tatinko, financmajster TEACHSHIRTS, pretože verí, že sú to Tričká, ktoré vedia :)

Martin Hatala
kamarát, profesionálny ilustrátor, STANDUPISTA, ktorému to kreslí za každého počasia

Karina Kepazová
najlepšia sestra, teta Kajuška, jogínka, ktorá nám pomáha s instagramom a facebookom

Deniska Benkovská
maminka (iba) 3 detí, grafička s talentom fotografky, keď jej ostane 5 minút pre seba, fotí TEACHSHIRTS

Mateo Molnár
môj syn, nekonečná inšpirácia, láska aj vráska, spolu vymýšľame TEACHSHIRTS 

SLEDUJTE NÁS NA INSTAGRAME